SuperWnętrza.pl

Ciekawe pomysły na wnętrza do Twojego mieszkania, domu i ogrodu. Super inspiracje, design, dekoracje, aranżacja pokojów, biura, kuchni, łazienki.

Modne dodatki do wnętrz 2020

Modne dodatki do wnętrz

W trendach wnętrzarskich 2020, a więc także w dodatkach nie ma miejsca na nudę. Do łask wkraczają wszelkiej maści kolory w towarzystwie trójwymiarowych tekstur, naturalnych materiałów, a także geometrycznych dekorów. Sprawdź, czego nie może zabraknąć w twoim mieszkaniu w tym roku pod względem dodatków, które będą je zdobić.

Modne wnętrzarskie dodatki 2020

Ten rok jest bezapelacyjnie oddany naturze. To właśnie ona wysuwa się na pierwszy plan i dyktuje warunki we wnętrzarskich trendach. Wybierając więc dodatki postawmy na te, które wykonano z kamienia, szkła, wełny czy też metalu. Świetnie sprawdzą się również te, w których postawiono na rattan, wiklinę, drewno albo też suszone trawy. Odnajdą się one zarówno w przestrzeniach, które utrzymane są w tonie minimalnego nowoczesnego dekoru, jak i rustykalnej nudzie. Nie bez znaczenia jest także fakt, że w tym sezonie znów bardzo modny jest eklektyzm, więc wszelkie łączenie różnych motywów i stylów jest dozwolone, a wręcz nawet – wskazane. Kolejny mocny trend, to recykling. Modne dodatki wykonane są więc z różnego rodzaju materiałów recyklingowych, które nie tylko są łatwo odnawialne, ale także bazują na naturalnych odpadach. Tutaj kłania się w pas filozofia zero waste. Warto wspomnieć także less waste, które to skłania do tego, abyśmy produkowali jak najmniejszą ilość śmieci. Bardzo modne są także trójwymiarowe wzory oraz faktury. Świetnie odnajdą się w nich więc poduszki, zasłony, pledy czy obrusy. Mogą także pojawić się na zasłonach czy dywanach. Tutaj mamy naprawdę dużą swobodę aranżacyjną.

Zobacz także: http://www.fakteo.pl/moda-meska-wiosna-lato-2020-3-hity/

Gdzie kupować modne dodatki do wnętrz 2020?

Modne dodatki uzupełniające aranżacje wnętrz można znaleźć zarówno w sieciówkach, jak i sklepach typowo nastawionych na ich sprzedaż. Dobrze, jeśli znajdują się one w jednym miejscu. W taki sposób można znacznie zaoszczędzić czas i przyspieszyć znacznie proces wyposażenia wnętrza. Takim miejscem są na przykład Złote Tarasy. Jest to największa galeria handlowa w Warszawie. Do dyspozycji są zarówno sklepy sticte nastawione na oferowanie asortymentu z zakresu aranżacji wnętrz, jak i popularne sieciówki w których można znaleźć właśnie różnego rodzaju dekoracje. Bardzo istotną kwestią jest to, że ta galeria handlowa położona jest w ścisłym centrum stolicy, co zdecydowanie stawia ją na pierwszym miejscu pod względem lokalizacji. Bardzo łatwo do niej dotrzeć bez względu na to w której części miasta właśnie się znajdujemy. Co istotne, dysponuje ona całodobowym parkingiem, co ułatwia kwestię dotyczącą transportu. Bez problemu można bowiem zaparkować auto.