SuperWnętrza.pl

Ciekawe pomysły na wnętrza do Twojego mieszkania, domu i ogrodu. Super inspiracje, design, dekoracje, aranżacja pokojów, biura, kuchni, łazienki.

Nowoczesne wnętrze domu – jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

czyste powietrze

Nowoczesna wnętrze wymaga nowoczesnych rozwiązań, na takie miano z pewnością zasługują oczyszczacze powietrza Sharp. Funkcjonalne i nowoczesne bryły nie tylko dopasują się do wnętrza w Twoim domu, ale w szczególności oczyszczą je ze zbędnych i szkodliwych dla organizmu zanieczyszczań.

Jakie są korzyści z użytkowania oczyszczaczy powietrza i jaki model od Sharp zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Oczyszczacze powietrza Sharp- odetchnij pełną piersią we własnym domu

Polskie powietrze niestety dalekie jest od dobrej, czy chociażby poprawnej jakości. Węgiel jest nadal źródłem energii najczęściej wykorzystywanym w naszym kraju, do tego rozwój technologii coraz większa liczba samochodów i wciąż nieekologiczne metody ogrzewania, negatywnie wpływają na jakość powietrza.

Zanieczyszczonym powietrzem oddychamy także w naszych domach, do tego w powietrzu znajdują się również alergeny, pyłki, roztocza, sierść, wirusy i bakterie. Dobrym wyjściem z sytuacji jest oczyszczacz powietrza Sharp, który skutecznie odfiltruje wszelkie zanieczyszczania, z praktycznie 100% skutecznością. Oczyszczacze powietrza są nowoczesne, innowacyjne i bardzo skuteczne, dzięki temu Sharp jest zdecydowanym liderem w branży urządzeń z segmentu sterylizacji powietrza.

SHARP FP-J80EUW oczyszczacz powietrza do nowoczesnych wnętrz

Oczyszczacze powietrza japońskiego producenta stanowią doskonałe uzupełnienie nowoczesnego domu, czy mieszkania. Sharp proponuje wiele modeli i ciekawych rozwiązań, zdecydowanym bestsellerem wśród oczyszczaczy powietrza Sharp jest model SHARP FP-J80EUW. Doskonale poradzi sobie w większych przestrzeniach, jego powierzchnia oczyszczania wynosi 62 m2, natomiast wydajność 480 m3/h. Oczyszczacz może pracować bardzo cicho, nie emitując hałasu większego niż 15 dB. Takie urządzenie sprawdzi się w salonie, sypialni, czy pokoju dziecka.

Na pochwałę zasługują także ciekawe funkcje, których na próżno szukać u konkurencji , jak np.:

  1. tryb Clean Ion Shower

  2. tryb Plasmacluster Spot.

Wieloetapowa filtracja z filtrem HEPA H 13 oraz wysokowydajny generator jonów, pozwala na uzyskanie najlepszego efektu oczyszczania i jonizacji powietrza.

SHARP FP-J80EUW oczyszczacz powietrza jest całkowicie bezpieczny co pozatwierdza certyfikat PZH, a także skuteczny w walce z alergenami co z kolei potwierdzi certyfikat Seal of Approval Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej. Wygląd modelu SHARP FP-J80EUW jest nowoczesny, ale przy tym niekrzykliwy, będzie idealnym dopełnieniem dla nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz.

Gdzie kupić oczyszczacze powietrza Sharp?

Oczyszczacze powietrza to inwestycja na długi czas, trzeba dodać, że nie mała inwestycja, ponieważ tego typu sprzęt nie należy do najtańszych. Dlatego warto wybierać tylko profesjonalne sklepy, w których doradztwo jest na wysokim poziome, gdzie kupujemy tylko oryginalne produkty, a także możemy liczyć na wygodny system ratalny.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl