SuperWnętrza.pl

Ciekawe pomysły na wnętrza do Twojego mieszkania, domu i ogrodu. Super inspiracje, design, dekoracje, aranżacja pokojów, biura, kuchni, łazienki.

Schody spiralne – postaw na unikalny design

oryginalne schody spiralne

Każdy projektant czy architekt wnętrz doskonale zdaje sobie sprawę, że o efektach końcowych wykonywanych projektów decydują najmniejsze szczegóły i detale użyte do ich realizacji. Oprócz tego, że wnętrza i ich aranżację muszą być funkcjonalne dla ich użytkowników, to także powinny one cechować się nienaganną prezencją. Nic więc dziwnego, że schody spiralne cieszą się tak ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników. W czym tkwi sekret ich popularności? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Krótka charakterystyka schodów spiralnych 

Schody spiralne to element wyposażenia wnętrz, który łączy w sobie niezwykłą elegancję, która połączona jest z niezawodnością. Co więcej, w schodach spiralnych ukryta jest magiczna tajemniczość, która przywodzi nam na myśl przepiękne baśnie i kolorowe ilustracje z czasów dzieciństwa. Dziś wymarzone wnętrza, dzięki spiralnym schodom mogą stać się rzeczywistością, nadając całym aranżacjom wyjątkowo atrakcyjnego wyrazu.

Tego typu schody doskonale dopasują się do pomieszczeń o różnorodnej wielkości. Wspaniale prezentują się zarówno w niewielkich, średnich, jak i dużych i okazałych przestrzeniach. Ich przeznaczenie zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i upodobań użytkowników- mogą prowadzić na antresole, piętro czy poddasze. Ich niezwykłym atutem jest doskonała oszczędność miejsca przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej wygody. W przeciwieństwie do klasycznych modeli schodów wersja spiralna zawiera mały metraż, dzięki czemu pozostałą przestrzeń możemy wykorzystać na dodatkowe wykończenie.

Szeroka różnorodność wyboru schodów spiralnych 

Schody spiralne dostępne są w różnorodnych konfiguracjach, zachwycając użytkowników swoim finezyjnym, oryginalnym kształtem. Unikatowy charakter schodów spiralnych dodaje niezwykłego wyrazu całym pomieszczeniom. W celu doskonałego dopasowania do potrzeb i wymagań indywidualnych użytkowników, schody spiralne dostępne są w różnych wielkościach, kształtach oraz kierunkach i kątach skrętu. Dzięki temu montaż spiralnej wersji schodów dostępny jest w każdym pomieszczeniu.

Schody spiralne doskonale dopasują się do różnych styli architektonicznych tworzonych wnętrz. Możemy odnaleźć zarówno modele o prostej, surowej formie, jak również klasyczne o ciepłym i przytulnym charakterze. Wybierz wersję najbardziej dopasowaną do pozostałych elementów wyposażenia i ciesz się z uzyskanych efektów przez długi czas. Do dzieła!.