SuperWnętrza.pl

Ciekawe pomysły na wnętrza do Twojego mieszkania, domu i ogrodu. Super inspiracje, design, dekoracje, aranżacja pokojów, biura, kuchni, łazienki.

Meble na wymiar do kuchni – na co zwrócić uwagę przy zamówieniu

Meble na wymiar do kuchni – na co zwrócić uwagę przy zamówieniu

Hitem ostatnich lat są meble robione na wymiar. To metoda, która pozwala urządzić pomieszczenia dokładnie według swojego planu i w oryginalny sposób. Jest to opcja, która najczęściej wybierana jest do umeblowania kuchni, dlatego warto przekonać się na co należy szczególnie zwrócić uwagę, przy składaniu zamówienia. Jakie wymiary należy podać? Jakie rozwiązania najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach?

Meble na wymiar – kiedy najlepiej zamówić?

Niestety istnieją pomieszczenia, do których nie da się dopasować mebli modułowych, które dostępne są w sklepach. Skosy, bardzo małe lub duże pomieszczenia to ogromny problem, który sprawia, że znalezienie idealnych szafek do kuchni staje się niemal niemożliwe. Jednak z pomocą przychodzą firmy, które zajmują się przygotowywaniem zestawów na wymiar. Dzięki nim przestrzeń w pomieszczeniu wykorzystywana jest w praktyczny sposób, co sprawia, że domownicy będą mogli czuć się swobodnie i komfortowo we własnym domu.

Jakie meble na wymiar najlepiej zamówić?

Decydujesz się na elementy wyposażenia kuchennego stworzone na wymiar? Jeżeli tak, to możesz pozwolić sobie na zaprojektowanie rozwiązań, o których zawsze marzyłaś. Pralka i zmywarka pod zabudowę? Nie ma problemu –a to rozwiązanie zadba o porządek i ład w całym pomieszczeniu. Chcesz mieć praktyczną szafkę z małymi półkami, czy szufladę z ociekaczem na naczynia? Marzy Ci się wysoki słupek, w którym zostanie umieszczony piekarnik i mikrofalówka? Zmawiając meble na wymiar możesz wybrać bryły z wyposażeniem, które jest dla Ciebie najlepsze i spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Na co zwrócić uwagę – meble na wymiar do kuchni

Przy składaniu zamówienia koniecznie przedstaw dokładnie swoje oczekiwania. Jakie szafki, szuflady i meble pod zabudowę chcesz mieć w swojej kuchni. Zapytaj się również, kto będzie zbierał wymiary, które są niezbędne do zaprojektowania i wykonania mebli. Ważne jest również, by przy składaniu zamówienia wiedzieć już z jakiego materiału mają być wykonane bryły. Do kuchni doskonale nadaje się drewno naturalne lub wysokiej jakości płyta. Zastanów się jakiego koloru mają być fronty i korpusy, a także blat. Wyposażenia ma mieć wykończenie matowe, półmatowe, czy lakierowane? To aspekty, nad którymi musisz dokładnie się zastanowić, zanim zdecydujesz się na złożenie zamówienia.

Kierując się wyżej wymienionymi zasadami, z pomocą profesjonalistów będziesz w stanie wybrać dla siebie meble robione pod wymiar, które z pewnością będą Ci służyć przez długie lata i przez ten czas Cię nie zwiodą.