SuperWnętrza.pl

Ciekawe pomysły na wnętrza do Twojego mieszkania, domu i ogrodu. Super inspiracje, design, dekoracje, aranżacja pokojów, biura, kuchni, łazienki.

Niezbędne urządzenia RTV i AGD w kuchni

Niezbędne urządzenia RTV i AGD w kuchni

Kuchnia to pomieszczenie, w którym spędza się czas głównie na gotowaniu i myciu naczyń. Jednak do przygotowania posiłków potrzebne są urządzenia RTV, które pozwalają na szybką obróbkę mięs, zagotowanie wody, czy przygotowywanie posiłków dla całej rodziny. Podczas urządzania pokoju kuchennego, warto zastanowić się, jakie urządzenia koniecznie powinny się w nim znaleźć. Trzeba na początek określić, które z dostępnych na rynku urządzeń RTV są Ci najbardziej potrzebne. Przekonaj się, czego z pewnością nie może zabraknąć Ci pod ręką w czasie gotowania.

Kuchenka indukcyjna – inteligentne gotowanie

Wielokrotnie zdarzyło Ci się przypalić zupę? Mleko gotowane na kuchence często Ci kipi? Masz problem z zapamiętaniem ile czasu gotował się makaron lub ryż? Decydując się na zakup kuchenki indukcyjnej możesz raz na zawsze zapomnieć o wyżej wymienionych problemach. Płyty indukcyjne wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, a najnowsze modele mają tak zwany „ szósty zmysł” co sprawia, że gotowanie razem z nimi jest nie tylko szybsze, ale również efektowniejsze. To doskonałe rozwiązanie do domów, w których mieszkają dzieci. Mają one opcję zatrzymania kuchenki, tak by dzieci nie mogły nic zmieniać w ustawieniach. Dodatkowo jest również możliwość ustawienia czasu gotowania. Po upływie określonego czasu indukcja sama wyłącza dane pole, więc nie musisz się przejmować, że zapomnisz o gotującym się czajniku, czy garnku. Nie można zapomnieć, że jest dostępna funkcja utrzymania temperatury naczynia. Dzięki czemu woda lub mleko będą się gotować, ale nie wykipią.

Piekarnik wielofunkcyjny do kuchni

Pieczenie ciast, ryb i wieprzowiny nigdy nie będzie prostsze, jeśli zdecydujesz się na piekarnik wielofunkcyjny. To urządzenia RTV, które mają wbudowane wiele opcji. W ich systemie znajduje się książka z przepisami. Możesz wybrać w systemie danie, które chcesz upiec, a piekarnik sam ustali czas i temperaturę, w jakiej należy piec potrawę. Taki sprzęt jest doskonałym wyborem dla osób początkujących.

Zmywarka dla ułatwienia życia

Nikt nie lubi godzin spędzonych przy zlewozmywaku. Mycie naczyń należy do najmniej lubianych czynności, które powinno wykonywać się każdego dnia. Jednak jest sposób, by tego uniknąć. Jest nim zmywarka, do której należy załadować brudne naczynia, włożyć kapsułki do zmywania i nastawić na odpowiedni program myjący, by po godzinie lub dwóch mieć czyste i lśniące talerze, szklanki i miski.

Te rozwiązania to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Kuchenka indukcyjna zmniejsza rachunki za gaz. Zmywarki marnują mniej wody, dzięki czemu rachunki za wodę również będą niższe.